Минитрактора DW: Украина НАК "ISTA" Днепропетровск

Мы Ждём Вас в нашем офисе на ул. Канальная 2

Все производители | Китай | Украина НАК "ISTA" Днепропетровск
DW-244AX

DW-244AX

ПроизводительУкраина НАК "ISTA" Днепропетровск 139 100,00грн. Купить
Повноприводний універсальний трактор потужністю 24 к.с., подальша модифікація трактора DW 244A. Оснащений більш досконалим трициліндровим двигуном з вертикальним розташуванням циліндрів. При тій же потужності і економічності, такий двигун має кращі динамічні характеристики, менше вібрує і шумить, має більший моторесурс, ніж двоциліндровий. Це помітно підвищує комфортність роботи і збільшує термін служби трактора. В іншому конструкція аналогічна моделі DW 244A.
Подробнее 
DW-404DC с кабиной

DW-404DC с кабиной

ПроизводительУкраина НАК "ISTA" Днепропетровск 200 980,00грн. Купить
Новый профессиональный полноприводный универсальный трактор мощностью 40 л.с. с просторной и комфортной кабиной, по конструкции, комплектации и функциональности аналогичный трактору DW 404А - также имеет модернизированную коробку передач с формулой скоростей 8 + 2. Кабина на тракторе DW 404DC удобная, герметичная, с круговым остеклением и системами обеспечения микроклимата, дополнительными фарами, комфортным регулируемым креслом с ремнем безопасности.
Подробнее 
DW 244 AN 3цил

DW 244 AN 3цил

ПроизводительУкраина НАК "ISTA" Днепропетровск 128 700,00грн. Купить
Універсальний повноприводний трактор потужністю 24 к.с, має сучасний дизайн, розширену комплектацію, комбіновану електронну панель приладів, регульоване водійське сидіння на амортизаторах. Призначений для професійного застосування, забезпечує комфортність роботи водія протягом повного робочого дня, але при цьому не дорогий. Двигун 3-циліндровий, рульове управління гідравлічне, з окремими масляним баком і гідронасосом. Коробка передач нового типу з «м'яким» перемиканням, забезпечує 8 швидкостей руху вперед і 2 назад. Встановлені компресор з ресивером, окремий гальмівний кран для підключення причепа з пневматичними гальмами.
Подробнее 
DW 244 AC с кабиной

DW 244 AC с кабиной

ПроизводительУкраина НАК "ISTA" Днепропетровск 176 800,00грн. Купить
Універсальний повноприводний 24-сильний трактор з кабіною, має сучасний дизайн і багату комплектацію. Розроблений на базі трактора DW 244AN із збереженням всіх його конструктивних особливостей, надійності і високої функціональності. Сучасна опалювальна кабіна з великою площею скління і додатковими фарами забезпечує водієві повний круговий огляд, має високу герметичність. Це забезпечує комфортну роботу водія і захист його від погодних умов, робить можливим застосування цього трактора для робіт з хімікатами і рідкими добривами.
Подробнее 
DW-244АТ

DW-244АТ

ПроизводительУкраина НАК "ISTA" Днепропетровск 119 600,00грн. Купить
Универсальный многоцелевой колесный трактор DW-244АТприменим для широкого сектора сельскохозяйственных, транспортных и коммунальных работ. Номинальная мощность 17.6 л.с.
Подробнее 

Старый АКБ на Новый